Pilotų klubas ALFA
Pilotu-klubas-alfa

Pilotų klubas ALFA

Pajusk skrydžio jėgą, tapk pilotu – Tu tai gali! Ultralengvųjų orlaivių pilotų mokykla – Pilotų klubas „Alfa“
Apžvalginiai skrydžiai moderniuoju dviviečiu CT lėktuvu. Skrisk pats ar padovanok skrydį
kitam!   Atvesk  keturis  draugus  ir pats  skrisk  nemokamai!   S.Dariaus  ir  S.Girėno  aerodrome  Kaune,
kiekvieną dieną, esant  palankioms oro sąlygoms.  Kauno mieste kvietimą skrydžiui pristatysime į Jums
pageidaujamą vietą.  Įsigytas kvietimas skrydžiui galioja 90d.  Atlikus pažintinį skrydį bus įteiktas skrydžio
sertifikatas.   Smulkesnė informacija:  tel : +370 63775255,  l.liekis@gmail.com

VšĮ Liekio pilotų klubas “Alfa“ įkurtas 2004 m. piloto konstruktoriaus Alfonso Liekio (gim.1939-1998) garbei. Organizacija tęsia jo pradėtą aviacinį kelią, populiarindami aviaciją visuomenės tarpe, kurdami įvairius aviacinius projektus, garsindami aviacinę Lietuvą. Galime teigti, kad mūsų aviacinės šaknys siekia 1957-uosius, kada kūrėsi pirmasis sklandymo klubas Šilutėje, vadovaujant Vladui Kensgailai, (aktyvus jo padėjėjas buvo Alfonsas Liekis), tuomet kada Lietuvos sklandymo patriarchas Bronius Oškinis kūrė savo konstrukcijas.

Šiuo metu pilotų klubas „Alfa“ yra Lietuvos Aeroklubo (LAK) ir Lietuvos ultralengvųjų orlaivių pilotų federacijos(ULOPF) narys. Klubas „Alfa“ vienija įvairaus amžiaus ir profesijų žmones, skraidančius ir norinčius skraidyti. Nuo 2005-ųjų klube veikia akredituota CAA, ultralengvųjų orlaivių pilotų mokykla, mokanti skraidyti ir išduodanti visoje Europoje, bei kitose šalyse, galiojančias ULO pilotų licenzijas. Iki 2009 m yra išduota beveik trisdešimt ultralengvųjų orlaivių pilotų licenzijų. Mokykloje dirba profesionalūs lakūnai – instruktoriai, kurių patirtimi didžiuotųsi bet kuris pasaulio aeroklubas.

Liekio pilotų klubas „Alfa“ yra oficialus „Flightdesign“(Vokietija) distributorius Baltijos šalims, atstovaujantis šią kompaniją ir jos gaminamus CT lėktuvus. Flightdesign su CT jau beveik dešimtmetį yra absoliutus lyderis ultralengvųjų pasaulyje.

Kaitai-jegos-aitvarai Apzvalginis-skrydis-lektuvu Suolis-parasiutu Skrydis-sraigtasparniu Skrydis-skraidykle Skrydis-sklandytuvu Skrydis-parasparniu Skrydis-oro-balionu Akrobatinis-skrydis